TCR-BİLGİSAYARLI MUHASEBE

1.500,00 TL 1.300,00 TL

Meslek hayatı süresince muhasebe alanında yükselmek isteyen herkesin, bir bakıma muhasebenin en modern hali olan Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi alması hem kurumsal hem de bireysel açıdan fark yaratacak yeterliliğin kazanılması bakımından önemli ve gereklidir.

Bilgisayarlı muhasebe eğitiminde temel bilgisayar bilgisinin yanı sıra katılımcıların Eta, logo, Nebil ve Mikro gibi programları aktif olarak kullanması esastır. Çünkü işletmelerin ticaret faaliyetlerini sistematik olarak devam ettirmeleri ve tüm finansal analizleri yaparak raporlandırmaları sunmaları gerekir. Aynı zamanda gelecek iş planlarının da gerçekleştirilmesi ve şirketin büyümesi için gerekli olan her düzenlemenin yapılması önemlidir. Bütün bu görev ve sorumlulukların katılımcıya kazandırıldığı eğitime, bilgisayarlı muhasebe eğitimi deniyor.

Bu kazanım ve yeterliliklere nasıl ulaşacağınızı merak mı ediyorsunuz? O halde Online Başvuru bölümünü ziyaret edebilir ve eğitime kayıt için başvuru oluşturabilirsiniz. Kim bilir belki de günümüzün önde gelen bilgisayar uzmanlarından biri de siz olacaksınız.

Yükselen iş hacimlerine bağlı olarak artan çeşitlilik ile şirketlerin, kurumların ve kuruluşların sürekli değişen dengelerinin en doğru şekilde raporlandırılmasına olanak sağlayan Bilgisayarlı Muhasebe, aynı zamanda her işletmenin daha verimli ve büyüme odaklı ilerlemesine de destek sunmaktadır. Veri tabanında kolayca saklanan, şifrelenen ve arşivlenen bilgilerin istenildiği anda kolaylıkla ulaşılabilir olmasını mümkün kılan, gelişmiş yazılımlar sayesinde hesaplama süresince hata yapma riskini en aza indiren ve tüm mali dataların güvenliğini arttıran programların kullanıldığı Bilgisayarlı Muhasebe; profesyonel bir yönetim alanı oluşmasına da zemin hazırlamaktadır.

Bu eğitimle birlikte muhasebenin ihtiyaç duyulduğu her sektörde, oldukça geniş bir istihdam alanı bulabilecek katılımcılar ise temel bilgisayar ve muhasebe programlarını öğrenmektedir.

Eğitim boyunca katılımcılara, eğitmen tarafından titizlikle hazırlanmış video ders anlatımları, PDF kaynaklar ve ilgili dokümanlar ile sınırsız tekrar şansı da sunulmaktadır. 2 ay sürecek bu eğitimin sonunda tüm katılımcılara uygulanacak bir Bitirme Sınavı bulunmaktadır.